O stronie

[…]

Znajdziesz tutaj wiedzę, inspiracje i narzędzia, które pozwolą Ci
samodzielnie zrobić stronę internetową za darmo

[…]

„Pierwsza Strona” powstaje w moim tzw wolnym czasie, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Mam nadzieje że z czasem uzbieram w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie pytania jakie dostaję odnośnie założenia i prowadzenia własnej strony internetowej dla swojej firmy, czy też prezentacji swojego hobby i dzielenia się nim w internecie na łamach swojego kawałka internetu jakim jest właśnie strona www. Wszystkie pytania jakie dostaje przy prowadzeniu  innych projektów internetowych, skrupulatnie notuje i odpowiedzi na te najczęściej powtarzające się problemy, niejasności będę tu publikował.

Strona ta jest też pewnego rodzaju moim wyzwaniem, gdyż od momentu pomysłu i zarejetrowania domeny internetowej. Poprzez wybór serwera internetowego i jego odpowiednie skonfigurowanie aż do teraz i mam nadzieje na tym nie poprzestać … . Wszystkie te czynności były, są wykonane na telefonie komórkowym , no dobra smartfonie ale to mimo wszystko jest wyzwanie.

W ten sposób chce pokazać że stworzenie (poskładanie paru elementów w jedną całość) strony internetowej to nie jest wiedza tajemna i poradzi sobie z tym każdy kto ma wystarczająco chęci by to zrobić wg prostego schematu działania.