[…]

Znajdziesz tutaj wiedzę, inspiracje i narzędzia, które pozwolą Ci
samodzielnie zrobić stronę internetową za darmo

[…]

„Pierwsza Strona” powstaje w moim tzw wolnym czasie, dlatego proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Mam nadzieje że z czasem uzbieram w jednym miejscu odpowiedzi na wszystkie pytania jakie dostaję odnośnie założenia i prowadzenia własnej strony internetowej dla swojej firmy, czy też prezentacji swojego hobby i dzielenia się nim w internecie na łamach swojego kawałka internetu jakim jest właśnie strona www. Wszystkie pytania jakie dostaje przy prowadzeniu  innych projektów internetowych, skrupulatnie notuje i odpowiedzi na te najczęściej powtarzające się problemy, niejasności będę tu publikował.

Strona ta jest też pewnego rodzaju moim wyzwaniem, gdyż od momentu pomysłu i zarejetrowania domeny internetowej. Poprzez wybór serwera internetowego i jego odpowiednie skonfigurowanie aż do teraz i mam nadzieje na tym nie poprzestać … . Wszystkie te czynności były, są wykonane na telefonie komórkowym , no dobra smartfonie ale to mimo wszystko jest wyzwanie.

W ten sposób chce pokazać że stworzenie (poskładanie paru elementów w jedną całość) strony internetowej to nie jest wiedza tajemna i poradzi sobie z tym każdy kto ma wystarczająco chęci by to zrobić wg prostego schematu działania.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Start typing and press Enter to search